Words on Bathroom Walls (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Words on Bathroom Walls (2020)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Words on Bathroom Walls (2020)

558
 110 min    2020    HD     6.8

I diagnostikuar me skizofreni në gjysmën e vitit shkollor, një djalosh i zgjuar përpiqet që të fshehë sëmundjen dhe botën e tij të hijeve nga të tjerët, ndërkohë që bie në dashuri me një vajzë të veçantë, e cila e frymëzon që sëmundja e tij të mos bëhet përkufizuese e rrjedhës së jetës.