World Trade Center (2006) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
World Trade Center (2006)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

World Trade Center (2006)

5385
 129 min    2006    HD     5.9

Kur Qendra Botërore e Tregëtisë shembet pas sulmit terrorist në 11 Shtator 2001, jeta e dy oficerëve të Autoritetit të Portit ndryshon përgjithmonë. Pas përpjekjes për të shpëtuar njerëzit nga kulla, ata e gjejnë veten të bllokuar së bashku nën rrënoja