Wrath of Man (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Wrath of Man (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Wrath of Man (2021)

353
     2021    HD     

Jaseon Statham, do vijën me një rol dhe personazh shume i ftohte ku duhet te infiltrohet ne një pune misterioze dhe te mbaj përgjegjësin e qindra miliona dollarëve, ku pa dashje do futet në boten e krimit... ky film do shfaqet ne kinema ne datën 7 Maj 2021.