Wrong Place, Wrong Time (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Wrong Place, Wrong Time (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Wrong Place, Wrong Time (2021)

1586
 85 min    2021    HD     

Një skuadër mercenarësh, pasi vjedhin 14 bilion dollarë nga Karteli Meksikan dhe Mafia Ruse, gjejnë strehim në shtëpinë e një familje misterioze me sekrete shqetësuese.