Wrong Turn (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Wrong Turn (2021)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Wrong Turn (2021)

990
 109 min    2021    HD     5.6

Disa miq, që po i ngjiten Shtegut Apalakian, përballen me "Themeluesit", një komunitet njerëzish që kanë jetuar në male, për qindra vite.