Wrongfully Accused (1998) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Wrongfully Accused (1998)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Wrongfully Accused (1998)

1124
 87 min    1998    HD     6.1

Rajan Herrison është akuzuar për vrasje dhe duhet të vërtetojë që është i pafajshëm duke gjetur burrin misterioz me një sy, një krahë dhe një këmbë pasi Rajani arratiset nga një aksident autobusi gjatë rrugës për në burg.