Xico's Journey (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Xico’s Journey (2020)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Xico’s Journey (2020)

2069
 85 min    2020    HD     5.1

Një vajzë, qeni i saj dhe shoku i saj i ngushtë nisen në një rrugëtim të vështirë për të shpëtuar malin e shenjtë nga shkatërrimi. Qeni i saj me sa duket nuk është aspak një qen i zakonshëm.