Yaara (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Yaara (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Yaara (2020)

7210
 130 min    2020    HD     6.2

Historia e “Bandës Chaukdi” dhe dy burrave që ndihmuan në ndërtimin e kësaj bande. Kjo bandë prej katër personash është kapur nga policia dhe po vuan dënimin në burg. Sidoqoftë, të dy burrat që dikur sundonin kontrabandën e drogës, dhunën me armë dhe plaçkitjen po luftojnë në mënyra të ndryshme për t'i shpëtuar të kaluarës së tyre dhe për të filluar një jetë të re pas lëshimit të tyre.