Yakuza and the Family (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Yakuza and the Family (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Yakuza and the Family (2020)

937
 136 min    2020    Full HD     7.0

Babai i Kenji Yamamotos vdiq nga përdorimi i drogës. Jeta e tij ra në dëshpërim. Kenji më pas u bashkua me një sindikatë krimi. Atje, ai takon shefin e bandës, Hiroshi Shibasaki. Hiroshi depërton te Kenji dhe ata krijuan një marrëdhënie si baba dhe bir. Ndërsa koha kalon, Kenji ka familjen e tij.