Yakuza Princess (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Yakuza Princess (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Yakuza Princess (2021)

1197
 111 min    2021    Full HD     

Trashëgimtarja e gjysmës së sindikatës së krimit Yakuza, krijon një aleancë të pakëndshme me një të huaj me humbje kujtese, i cili beson se një shpatë e lashtë lidh dy fatet e tyre. Ajo duhet të nisë luftën kundër gjysmës tjetër të sindikatës që e dëshiron atë të vdekur.