Yamakasi (2001) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Yamakasi (2001)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Yamakasi (2001)

20067
 90 min    2001    HD     6.2

Graviti apo Policia, këta djem nuk besojnë te ligji. Pasi një djalë i vogël pëson një aksident duke imituar idhujt e tij, të cilët praktikojnë 'parkour', ata nëpërmjet aftësive të tyre duhet të gjejnë një zgjidhje për ta shpëtuar djalin.