Yes Day (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Yes Day (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Yes Day (2021)

1811
 86 min    2021    HD     5.7

Dy prindër, që zakonisht thonë “jo”, vendosin t’u thonë “po”, kërkesave më të çmendura të fëmijëve të tyre, por me disa rregulla themelore, në një ditë të mbushur plot argëtim dhe aventura.