You Might Be the Killer (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
You Might Be the Killer (2018)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

You Might Be the Killer (2018)

6153
 92 min    2018    HD     6.0

Një punonjës kampi veror që vuan nga humbja e kujtesës papritmas e gjen veten të rrethuar nga trupa të vrarë dhe i kërkon ndihmë shoqes së tij që ka interes për filmat e frikshme.