Young Adult (2011) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Young Adult (2011)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Young Adult (2011)

9534
 94 min    2011    HD     6.3

Fituesja e Academy Award Charlize Theron luan si Mevis Geri, një ish-mbretëreshë mature 37-vjeçare dhe momentalisht shkrimtare romanesh për adoleshentë, e cila kthehet në qytezën e lindjes për të rijetuar ditët e saj të lavdishme dhe për të rifituar zemrën e ish të dashurit të saj të gjimnazit i cili tani është i martuar. Kur e gjen kthimin e saj në shtëpi më sfidues nga sa e priste, Mevis krijon një lidhje të pazakontë me një ish-shok shkolle - dhe që të dy duhet të përballen me realitetin e hidhur të rritjes në këtë histori brilante që të lë emocione të përziera dhe që kritikët e quajnë një komedi tepër të veçantë.