Young Ip Man: Crisis Time (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Young Ip Man: Crisis Time (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Young Ip Man: Crisis Time (2020)

3792
 79 min    2020    Full HD     

Në vitin 1917 Ip Man erdhi për herë të parë në Hong Kong për të studiuar, por jeta e tij paqësore në kampus u prish papritur. Një situatë tronditëse pengmarrje ndodhi ditën kur shkolla zhvilloi një konkurs të fjalimit në anglisht.