Yung (2018) +18 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Yung (2018) +18


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Yung (2018) +18

10599
 95 min    2018    DVD     5.5

YUNG është një udhëtim që ndjek katër vajza të reja në subkulturën pulsuese dhe hedoniste të Berlinit modern. Por mbi të gjitha, është një paraqitje e pastër dhe autentike e miqësisë.