Zack Snyder's Justice League (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Zack Snyder’s Justice League (2021)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHOPMANIA.COM.AL

shopmania.com.al

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Zack Snyder’s Justice League (2021)

12601
 242 min    2021    Full HD     8.4

I vendosur të sigurohet se sakrifica e Supermanit nuk nuk ishte e kotë, Bruce Wayne bashkon forcat me Diana Prince me planet për të rekrutuar nje skuadër me gjysmë-njerëz, për të mbrojtur botën nga qasja e një kërcënimi katastrofik.