Zooey (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Zooey (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Zooey (2020)

245
 77 min    2020    Full HD     

Kur një djalë i ri, Noah, takon Zoin, një vajzë të re që jeton në një motel, ata krijojnë një lidhje të pathyeshme. Menjëherë pasi Noah zbulon një sekret për të, ndryshon përgjithmonë edhe rrjedha e pushimeve verore të tij.